Uwaga KONKURS "Polka w Kuchni". Wygraj bon od marki Orsay!

14:52:00

Tak, jak obiecywałyśmy, dzisiaj mamy dla Was specjalny konkurs!
Całe przedsięwzięcie organizowane jest we współpracy z marką PACLAN, która zaprasza Was do wzięcia udziału w projekcie "Polka w kuchni".


Marka PACLAN w ramach akcji "Polka w kuchni" wyprodukowała świetny kalendarz, w którym w roli modelek wystąpiło 12 kobiet wyłonionych w konkursie zorganizowanym na profilu marki na FB. Nagrodą była sesja zdjęciowa wraz z profesjonalną stylizacją i wizażem, co pozwoliło stworzyć unikatowy kalendarz. Sesja była z założenia nieco zawadiacka i traktująca domowe obowiązki z przymrużeniem oka. Bowiem współczesna Polka w kuchni traktuje domowe obowiązki jako formę relaksu; coś, co pozwala jej odreagować stres związany z pracą zawodową. Celem projektu jest pokazanie, iż Polka w kuchni może być piękna, zadbana, po prostu glamour! I taki sam cel ma nasz konkurs! Odrzućmy stereotyp kury domowej!  :)))

Nagrodą w konkursie jest bon o wartości 200 zł do zrealizowania w sklepach ORSAY! Zwyciężczynię wybierzemy samodzielnie biorąc pod uwagę Waszą kreatywność i zaangażowanie ;)))

Co zrobić aby wziąć udział w konkursie?
- należy przygotować stylizację nawiązującą do kuchni lub kulinariów i w ramach zgłoszenia opublikować ją na naszej tablicy na FB 
- polubić markę PACLAN oraz naszego bloga na FB
udostępnić informację o tym konkursie na swoim FB/Naszej Klasie/Blogu i podać link


Podsumowując, w zgłoszeniu na naszej tablicy na FB należy umieścić zdjęcie konkursowe, swoje imię i nazwisko oraz e-mail i link promujący konkurs.


Czas trwania konkursu: 29.03 - 8.04.2012 r.


I uwaga! Każda uczestniczka może zgłosić tylko jedno zdjęcie stylizację, kolaże ze zdjęć nie będą brane pod uwagę! Stylizacja, która wygra pojawi się na naszym blogu oraz FB marki PACLAN.

Zachęcamy Was do przemyślenia tej kulinarnej stylizacji i zgłoszenia się czym prędzej, bo jest o co walczyć! Biorąc pod uwagę, iż wiosna w pełni i czas wymienić swoją zimową garderobę to bon od marki Orsay będzie jak znalazł. Liczymy na Waszą inwencję twórczą, ponieważ w kuchni znajduje się wiele ciekawych przedmiotów, które można na wiele sposobów wykorzystać np. kuchenne rękawice czy kolorowe fartuszki.  Powodzenia dziewczyny!  ;)))

You Might Also Like

6 komentarze

 1. Super! Teraz tylko trzeba coś wymyślić ciekawego ;D

  Pozdrawiam P.

  OdpowiedzUsuń
 2. Link do Twojego konkursu jest już u nas na stronie, pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcie wysłane na Waszego maila; marka Paclan polubiona, blog polubiony juz dawno :); info o konkursie udostępnione na tablicy http://www.facebook.com/ola.kosieradzka?ref=tn_tnmn

  Ola Kosieradzka, olusiakos92@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 4. kiedy będą wyniki konkursu ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers