FashionPhilosophy Fashion Week Poland

20:37:00


Mam dla Was świetną wiadomość. Dawno nie było mnie w Łodzi, a więc gdy padła propozycja uczestnictwa w kolejnej edycji polskiego tygodnia mody, zgodziłam się od razu! 14 edycja Fashion Week Poland odbędzie się już w następnym tygodniu (19-24.04.2016), a więc w kolejny weekend śledźcie relacje na naszym FB i Instagramie prosto z pokazów mody. Do Łodzi jadę jako nowa ambasadorka portalu polskieszafiarki.pl (partner FW), któremu serdecznie dziękuje za zaproszenie. W Łodzi mieszkałam dobrych kilka lat, a na łódzkim FW również bywałam wiele razy, tym większa radość że mogę się tam ponownie pojawić. Na wydarzenie jadę z grupą znajomych blogerek, zatem szykuje się niesamowita zabawa i mam nadzieję weekend pełen wspaniałych wrażeń.

Organizator szykuje dla nas w tym roku dość dużą niespodziankę, ponieważ po raz pierwszy w Polsce pokazane zostaną oryginalne projekty autorstwa Gianniego Versace! Kreacje te prezentowane były na najważniejszych wybiegach przez światowej sławy modelki, między innymi: Naomi Campbell, Lindę Evangelistę, Christy Turlington. Poza tym na łódzkim wybiegu kolekcję na sezon jesień-zima zaprezentuje jeden z najlepszych portugalskich projektantów – Carlos Gil. Zanany na całym świecie kreator związany jest z Lisboa Fashion Week.  Polskę na wybiegu FWP będą reprezentować m.in. projekty  Evy Minge.

14. edycja FashionPhilosophy Fashion Week Poland 


Patron Strategiczny: Miasto Łódź


Sponsorzy: Carlo Rossi, Batiste, marka SEAT, Etap Sofa, Herbarium,  Mentalway, Packart

Patron Główny: Telewizja TVN

Patroni medialni: Wirtualna Polska, Avanti, Avanti24.pl, Logo, Jastrząb Post, Fashion News Life

Patroni medialni OFF OUT OF SCHEDULE i STUDIO: Hiro, Rynek Mody, Moda w Polsce, Fashion Biznes, Fashionbusiness.pl, Fashionweare.com, Image

Partnerzy: Atlas Arena, Łódzka Kolej Aglomeracyjna, Port Lotniczy w Łodzi, Polskie Szafiarki, Pasarella, Link to Poland


You Might Also Like

6 komentarze

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers