Salon Tallulah & Paul Mitchell

20:29:00

W zeszłym tygodniu dzięki uprzejmości Salonu fryzjerskiego Tallulah (Warszawa, ul. Kopernika 5, Rezydencja Foksal) postanowiłyśmy nieco odświeżyć i rozjaśnić kolor naszych włosów. Na co dokładnie się zdecydowałyśmy? Ja (Magda) już od dłuższego czasu myślałam o lekkim rozjaśnieniu włosów metodą Sombre. To fajny sposób na zmianę koloru, bez konieczności farbowania całych włosów. Kasia dla odmiany nie zaplanowała większych zmian i zdecydowała się na lekkie ochłodzenie swojego słonecznego blondu. Pani Aneta, która tak pięknie zajęła się naszymi włosami, zaproponowała użycie tonera, który zneutralizuje żółć. Ucieszyłyśmy się, że Salon Tallulah pracuje na znanych nam produktach marki Paul Mitchell, które już miałyśmy przyjemność testować. Jesteśmy również bardzo ciekawe czy planujecie zmianę, odświeżenie koloru włosów przed zbliżającą się wiosną? A także czy używacie kosmetyków marki Paul Mitchell i czy któreś polecacie szczególnie? Czekamy na Wasze zdanie w komentarzach, a teraz sami zobaczcie co działo się tego dnia w Salonie Tallulah.Ostateczne efekty koloryzacji będziecie miały okazję zobaczyć przy okazji naszych nowych stylizacji. Sztuczne światło (o żółtym odcieniu) nie do końca odzwierciedla ich aktualny odcień uzyskany w salonie :)
Koloryzacja włosów | Aneta

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Znalazłam świetny konkursik http://bit.ly/216saeH sponsorowany przez wszystkie wielkie marki odzieżowe, myślę że wszystkie będziemy zadowolone!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyglądacie świetnie! ;)

  ______________________
  PERSONAL STYLE BLOG
  http://evdaily.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. świetnie wyglądacie dziewczyny! Śledzę Waszego bloga już od dawna i nie ukrywam, że bardzo Wam kibicuję! Tak trzymać :)
  takazemnieprojektantka.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers