Wyniki Konkursu By ilo

11:47:00

Hej! Pewnie nie mogłyście się doczekać wyników konkursu. Wspólnie z Kasią również tym razem miałyśmy ciężki orzech do zgryzienia. Wasze wypowiedzi były  bardzo ciekawe i tak naprawdę każda z nich zasługiwała na nagrodę. Ale zwycięzca może być w tym przypadku tylko jeden.
Wygrywa Klaudia!

A oto jej zwycięska wypowiedź, której prostota szczerze nas urzekła:

"Hmmm... Moja ikona mody? Zdecydowanie wybieram moją Mamę. Jestem bardzo młoda, toteż Mama jest dla mnie źródłem inspiracji. Znam ją od narodzin, tylko ona mi zawsze towarzyszy, podpowie, a nawet kiedy trzeba okrzyczy i "podaruje" szlaban. Kiedy źle dobiorę ubrania lub po prostu buty mają za duży obcas, Ona nie szczędzi krytyki, ale bardzo to cenię i dziękuję Jej za to. Nie mogę nikogo innego nazwać "własną ikoną mody", bo nie znam osobiście ani Anii Rubik, ani nikogo innego, toteż nie zasługują one na to miano tak jak moja Mama. Przecież Ona mnie zna, a ja Ją jak nikt inny. Zawszę cieszę się, kiedy mogę założyć coś z szafy Mamy. Zakupy- tylko z Nią.
Kiedy panuje jakaś moda, ja- wiadomo jak większość nastolatek- chcę za nią podążać. Np. Leginsy w panterkę- niby modne- ale kiedy je przymierzyłam, Mama bez wahania: "Nie! Tego nie kupisz! Dziecko spójrz jak ty wyglądasz!" Ja oczywiście nie byłam zadowolona, ale po czasie zrozumiałam... Tak, wyglądałam okropnie.
Mama- już od malutkiego dziecka, lubiłam oglądać jej ubrania. Oczywiście, jako dzieciak (nadal nim jestem, ale już trochę starszym) robiłam nieporządek w garderobie Mamy. Ale Ona nie bardzo się gniewała, noo... może przez pierwsze 5 minut--> miała prawo ;-). Potem razem wszystko układałyśmy, a Mama opowiadała mi różne historie związane z nimi. Do tej pory tak jest. To jest coś co najbardziej uwielbiam. Np. Welon i rękawiczki ślubne, sukienka--> wspomnienie mojej I Komunii. :) Dla mnie to jest bardzo fajne.
Kocham moją IKONĘ MODY. Jest ona dla mnie najważniejszą osobą na tym świecie. Tyle się od Niej nauczyłam. :)

Pozdrawiam.
KLAUDIA POKORA."źródło: byilo.pl


Gratulujemy wygranej!!
A z Klaudią skontaktujemy się drogą mailową w celu ustalenia wszystkich danych.

You Might Also Like

5 komentarze

 1. Bardzo miłe uczucie, kiedy czujesz, że ktoś docenił twoje zdanie, myśli.

  Bardzo dziękuję.

  Pozdrawiam.
  Klaudia Pokora

  OdpowiedzUsuń
 2. Napisałyśmy Ci maila z zapytaniem o dane kontaktowe i wybór nagrody ;) Prosimy o szybką odpowiedź.

  Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 3. super, gratulacje ;)

  http://bajeczneopowisci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wysłałam to o co prosiłyście. Teraz cierpliwie będę czekać na nagrodę. ;)

  Klaudia.

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers