Współczesne ikony mody

16:49:00

Każda z nas ubierając się na co dzień czerpie inspiracje z różnych źródeł. Przyroda, otaczający nas krajobraz, a także zdjęcia, wycinki z gazet przedstawiające znane celebrytki mają duży wpływ na nasz styl ubierania. Oczywiście nie zawsze wychodzi na dobre 100%-owe kopiowanie czyjegoś stylu. Indywidualność to cecha, którą bardzo cenię. Mieszanie stylów, kolorów, tkanin, wyznaczanie nowych trendów to droga, która prowadzi do sukcesu. Osobiście wybierając co założę na siebie inspiruję się często wizerunkiem tzw. ikon mody. Tych z dawnych lat jest wiele: Marylin Monroe, Grace Kelly, Audrey Hepburn... Aktorki, piosenkarki, modelki tak było kiedyś. Obecnie ikonami mody są gwiazdy, które najczęściej "znane są z tego, że są znane" m.in córki sławnych ojców, początkujące aktorki, gwiazdy reality-show, które "bywają" na modnych imprezach. Jednakże jedno trzeba im przyznać- ich styl jest niesamowity!!!


Oto 5 współczesnych ikon mody, którymi się inspiruje:

 1.Lauren Conrad- aktorka i celebrytka znana z "The Hills", bardzo popularnego w USA. Jej styl jest perfekcyjny. Piękne włosy, naturalny makijaż i niewymuszony sposób ubierania.


2.Olivia Palermo- bywalczyni, zagrała epizod w emitowanym na MTV reality-show "The City", pracowała dla "Elle". Na jej wyrafinowanym stylu wzorują się nastolatki na całym świecie.


3.Sienna Miller- aktorka ceniona również za niezwykłe poczucie stylu. Łączy tanie rzeczy z nieco droższymi ubraniami. Potrafi bawić się modą jak nikt inny.


4.Kourtney Kardashian- jedna z trzech sióstr Kardashian, która moim zdaniem najlepiej zna się na modzie. Ma naprawdę unikalny styl czym różni się od swoich sióstr.


5.Whitney Port- początkująca aktorka i projektantka. Jest mało znana, ale jej styl odznacza się niezwykłą pomysłowością i nie odbiega elegancją od kreacji największych sław.


         źródło: wszystkie zdjęcia - stylebistro.com
Dziewczyny, a Wy kim się inspirujecie?

You Might Also Like

5 komentarze

 1. ja uwielbiam Miroslave Dumę i Christinę Centenerę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie inspiruje Rachel Bilson. Ma świetny styl.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja też lubię Lauren. kochałam oglądać Laguna Beach <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Gwen Stefani dla mnie... choc inspiracje można czerpać zewsząd ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja inspiracja to zdecydowanie Anja Rubik i Małgorzata Socha :) tak po polsku :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers