Nowy konkurs! Bransoletki z grawerem

18:23:00

Nie zwalniamy tempa i już ogłaszamy kolejny konkurs!  :) Zaglądajcie do nas często, bo w ciągu kilku dni ogłosimy wyniki poprzedniego. Tym razem do wygrania unikatowa bransoletka z wybranym przez siebie wygrawerowanym napisem. Bransoletka ufundowana jest przez  By ilo ♥ .

Te wyjątkowe bransoletki ozdobione zawieszką okrągłą o wymiarach 21 mm x 1,5 mm wykonane są ze stopu niklu i chromu - czyli ze stali szlachetnej. Nie ścierają się, a także nie ciemnieją. Są twardsze niż srebro i ładne błyszczą. Zawieszka umieszczona jest na sznureczku woskowanym lub satynowym (najmodniejsze kolory w tym sezonie). Do każdej bransoletki można dodać ozdoby w postaci koralików, które wyglądają jak ręcznie malowane. Ale najważniejszy jest grawer ręczny, która jest niepowtarzalny. Żadna bransoletka nie jest taka sama :) Bransoletki przeznaczone sa dla wszystkich. W ofercie By ilo ♥ znajdziemy również kolczyki, naszyjniki i breloki do kluczy i wózków oraz bransoletki na kostkę, a także dla niemowlaków. Całość pokowana jest w ładny, ozdobny woreczek. Na  życzenie klienta - w elegancki kartonik. 
Na stronie internetowej By ilo ♥  znajdziecie mnóstwo zdjęć takiej biżuterii. Zamawiając  zawsze można wybrać jaki kolor oraz typ sznurka użyć, jakie ozdoby oraz jaki napis wygrawerować.. :) Warto wcześniej na stronie obejrzeć przykładowe modele.
Pytanie konkursowe:
Czym jest dla Ciebie kwintesencja piękna?  :)
Najciekawszą odpowiedź nagrodzimy! Czekamy na Wasze zgłoszenia w komentarzu przez tydzień.zdjęcia: By ilo

You Might Also Like

19 komentarze

 1. ciekawy konkurs, fajna nagroda ; )

  OdpowiedzUsuń
 2. ooo! super ;) na pewno wezmę udział ;) ale gdzie trzeba pisać? na maila czy tu?

  OdpowiedzUsuń
 3. kwintesencją piękna jest dla mnie wewnętrzna harmonia, bo to ona właśnie sprawia, że jesteśmy piękne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Trzeba mieć konto do ewentualnego skontaktowania się, tak ? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kwintesencja piękna jest to dla mnie ukazanie przez kobietę tego, że wybierając odpowiednie dodatki, makijaż i strój, każda z nas może wyglądać pięknie, a nie jest to zależne od stanu portfela, czy dostępu do markowych produktów.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gdyby kwintesencja piękna była "eklisirem" to według mnie miałaby 2 główne składniki. Byłyby to: wygląd zewnętrzny i cechy wewnętrzne. Wygląd zewnętrzny to niezwykła biżuteria, fantastyczna fryzura, elegancki ubiór czy intrygujący makijaż. Cechy wewnętrzne to po prostu bycie sobą, pełny indywidualizm, własny styl, poczucie własnej wartości i świadomość, że każda z nas jest piękna na swój sposób. Jednak te dwa składniki potrzebowały by jeszcze czegoś w rodzaju spoidła. Byłaby to odrobina harmonii i zdrowego rozsądku. Żeby nie przesadzić z fryzura czy makijażem i nie wpaść w depresje czy jakieś "samouwielbienie".

  OdpowiedzUsuń
 7. W języku codziennym może byc uznawany za meritum sprawy, natomiast w dawnej filozofii greckiego uczonego Arystotelesa pod tym terminem było określane jako piąte najdoskonalsze potężne zjawisko naturalne wśród czterech obecnie panujących żywiołów.
  Kwintesencja w każdym calu ...
  Na mój rozum tym oto występujących kolejno po sobie wyrazów definiuję się istotę, bądź zdarzenie nad wyraz piękne, którego wdzięk zachwyca nas w każdej cząsteczce.

  OdpowiedzUsuń
 8. Kwintesencja piękna- jako, że Wasz blog traktuje o modzie- jest sprowadzana przez inne czytelniczki głównie do piękna kobiecego. Ale aby zrozumieć co czyni kobietę , jej umysł, urodę czy też ubiór pięknymi należy według mnie zdefiniować i zrozumieć czym jest owe piękno. Jest to oczywiście bardzo proste- pięknym jest to co nam się podoba, co nas zachwyca, oszałamia w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Co więcej przez wszystkie epoki ludzie utożsamiali piękno z dobrem, dobro zaś z chęcią posiadania czegoś. Każdy przecież pragnie rzeczy ładnych, wdzięcznych, dobrych. Piękno to też szlachetne czyny, wzniosłe postawy. Ileż razy to zachwycaliśmy się mitologią grecką, gdzie możemy znaleźć wszystkie wymienione przeze mnie elementy: cudowna Afrodyta, mądra Atena, waleczny Herakles, mężny i niestrudzony Odyseusz. To właśnie na owej mitologii wyrósł kult piękna, dobra i bohaterstwa. Należy podkreślić, że kult piękna zmienia się nieustannie. Często na lekcjach plastyki czy polskiego słysząc o kobietach Rubensa wielu z nas zastanawiało się jak ludzie mogli wielbić obłe kształty kobiet w tamtych czasach. Jednak właśnie to w baroku lud uważał za idealne w przeciwieństwie do dziś, kiedy to promowany jest bez przerwy (choć słychać ciche głosy oburzenia) za kult doskonałości. To co napisałam powyżej to moja kwintesencja piękna ogółem- dobro, odwaga, zmienność postaw i ideałów.
  Chciałabym się jednak odnieść także do piękna kobiecego. Pominę charakter duchowy, psychiczny, ponieważ wiadomo już jak ja je definiuję, spróbuję skupić się na tym fizycznym. Kwintesencją piękna u kobiety jest jej niewymuszony styl i luz, nieodparty, naturalny urok, coś co przykuwa wzrok nawet nie do końca wiedząc czemu. Pewnego rodzaju nonszalancja, niebanalna elegancja oraz jednocześnie kruchość i delikatność. Co prawda kwintesencja to "to co najważniejsze", "istota", dla mnie wszystkie te czynniki to jedna wielka kwintesencja. Vive la belle!


  Pozdrawiam

  B.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie trzeba mieć konta na bloggerze jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie. Wystarczy że podasz adres mail. ;) Pozdrawiamy

  OdpowiedzUsuń
 10. Definicja kwintesencji piękna oznacza dla mnie naturalność. Coś w czym czujesz się dobrze. Akceptujesz siebie i swoje wady, nie potrzebujesz zmian w swoim wyglądzie. Czujesz się dobrze w swoim ciele, nie upodabnisz się do znanych osób. Lubisz chodzić ubrana w dużą męską koszulę i bokserki, innego zaś dnia chcesz wyglądać olśniewająco i zakładasz piękne suknie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Kwintesencja piękna - jest nią wszystko co zachwyca. Może być to muzyka, obraz, film, widok, krajobraz, natura, coś, od czego nie jesteśmy w stanie oderwać wzroku, zwykły gest lub ludzka uprzejmość, uśmiech na twarzy bliskiego. Czyli wszystko, co nas chwyta za serce i dzięki czemu chcielibyśmy zatrzymać chwile.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 13. Kwintesencja piękna - oznacza coś niewymuszonego niepowtarzalnego, naturalnego, zachwycającego, coś co potrafi zatrzymać nas chwile w zadumie. Czy każda kobieta nie powinna być kwintesencją piękna dla swojego mężczyzny??:)
  Myślę, że każdy z nas ma inną definicję kwintesencji piękna. Dzięki czemu świat jest bogatszy i piękniejszy dla każdego w swój indywidualny sposób:)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 14. Opisując Piękno zwykło się mówić o Kobietach bez skazy,młodych,pięknych.Moim zdaniem kwintesencją piękna jest okres starzenia się.Gdy widzę coś pięknego to mnie poprostu zatyka i ciężko to opisać i o tym mówić, jednak jak widzę osoby w podeszłym wieku to widzę mądrość(piękno wewnętrzne),naturalność. Życiowe doświadczenie pełne pokory i akceptacji.

  OdpowiedzUsuń
 15. Widzę że osatnie kilka postów sie roche "ściągniętych" od siebie. np. post :Madziula
  Po przeczytaniu wszyskich komenarzy widzę że jest troche powórzeń z tego posta np. w poście: B.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jak dla mnie kwintesencja piękna nie ma konkretnej definicji, bo dla każdej z Nas piękno jest czymś indywidualnym. Mimo wszystko pokuszę się o stwierdzenie, że dla mnie ową kwintesencją jest pewność siebie i znajomość własnej wartości. Gdy kobieta potrafi przejść z podniesionym czołem wśród tłumu ludzi mimo swoich niedoskonałości - staje się uosobieniem piękna. Uwielbiam patrzeć, gdy kobieta mimo nadmiaru kg czy ubogiego portfela wygląda cudownie, bo przyciąga mnie jej spojrzenie czy uśmiech na twarzy. Sądzę, że właśnie to jest kwintesencją piękna, bo kobieta szczęśliwa automatycznie jest piękniejsza dla samej siebie i całej reszty tego świata!

  OdpowiedzUsuń
 17. Uważam że w każdej dziedzinie życia istnieje jakaś kwintesencja piękna. W architekturze będą to niesamowite budowle, w przyrodzie-zapierające dech krajobrazy bądź miejsca na świecie. Jeśli chodzi o kwintesencje piękna kobiecego (bo pewnie na tym polegało pytanie) sądzę, że jest to delikatność, wdzięk, klasa, styl, szacunek do samej siebie, pewność siebie mimo przeciwności i wiara we własną siłę i umiejętności. Kobieta jest piękna wtedy kiedy jest dowartościowana, kiedy uśmiecha się nawet wtedy gdy jest źle. Oczywiście na piękno składa się jeszcze wygląd zewnętrzny. Tu piękno powinno przejawiać się w naturalności, makijażu który podkreśla piękno, a nie takim który wychodzi na pierwszy plan, ubiorze który podkreśla atuty naszej sylwetki, a nie odsłania pół brzucha 'bo taka jest moda'. "Kobieta piękna" nie powinna dążyć ślepo za modą, powinna mieć swój styl: elegancki, szykowny, prosty.

  Pozdrawiam,
  Paula

  OdpowiedzUsuń
 18. Kwintesencja piękna to osoba zjawiskowa, od której nie możemy oderwać oczu. Idealna sylwetka, nienaganny makijaż, błyszczące oczy, długie czarne rzęsy, policzek, który płonie delikatnym rumieńcem, wyraziste i kuszące usta, rozchylające się w pięknym, szczerym uśmiechu, ukazując śliczne, śnieżnobiałe zęby. Lśniące, gęste, aksamitne włosy. Zadbane dłonie z pięknymi paznokciami. Jednym słowem ideał, który niepodważalnie budzi nasz podziw.
  Ale też kwintesencja piękna to piękno, które jest w nas i dotyczy naszej duszy. Wrażliwość na krzywdę i cierpienie innych ludzi, delikatność wobec dziecka, gdy potknie się i upadnie, a także otrze łzy z jego maleńkiej twarzy, gdy płacze. Zrozumienie dla ludzi starszych, potrzebujących naszej pomocy. Przeprowadzenie niepełnosprawnej osoby przez ruchliwą ulicę, ustąpienie miejsca w autobusie, czy tramwaju, widząc ze stoi obok człowiek starszy i schorowany. Bezinteresowna pomoc, która nie liczy na rewanż. Czyli jednym słowem; osoba z pozoru podobna do mnie i do Ciebie i wielu innych.
  „Kwintesencja piękna” - sam/sama zadecyduj, które określenie jest Ci bliższe. A może te dwa opisy pasują do Ciebie?


  Pozdrawiam, Monika
  e-mail:
  95monia95@wp.pl

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz :)
Osoby Anonimowe prosimy o podpisanie się imieniem.

Instagram

Like us on Facebook

Followers